• info@bornawoodplast.ir
  • شنبه تا چهارشنبه ساعت 9-17

انواع کاربرد چوب پلاست

انواع کاربرد چوب پلاست، استفاده به عنوان کفپوش مخصوصا در محوطه های باز و فضاهای بیرونی یکی از اصلی ترین و مهم ترین کاربرد چوب پلاست می باشد.

به علت مقاومت بالایی که انواع چوب پلاست در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی دارد براحتی در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد و کارایی بسیار بالایی دارد.

همچنین در فضاهای مختلف مانند کف بالکن ها ، تراس ها ، روف گاردن ، اسکله ها ، پیاده رو پارک ها و حاشیه استخرها و… به عنوان کفپوش مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع کاربرد چوب پلاست

کاربرد چوب پلاست به عنوان کفپوش

اصلی ترین کاربرد پروفیل های چوب پلاست استفاده به عنوان کفپوش و فضای بیرونی است

که در محوطه سازی بسیار کاربرد دارد با توجه به اینکه نسبت به شرایط محیطی این محصول دوام بسیار بالایی دارد

در فضای باز و در برابر عوامل محیطی مختلف کارآیی داشته و از آن بسیار استفاده می‌شود

از این محصول به عنوان کفپوش در فضاهای مختلف استفاده شده و شاید آنها را در پیاده روها، پارک ها و حتی روی پله و تراس ها دیده باشید.

کاربرد چوب پلاست به عنوان دیوارپوش

همانطور که از نام این عنوان مشخص است از این محصول برای دیوارها استفاده می شود

با توجه به شرایط و البته ظاهری که این محصول دارد در نمای ساختمان ها از این محصول استفاده زیادی می شود

پروفیلهای این محصول نظر ابعاد و اندازه رنگ و بافت و حتی روش نصب کاملا شبیه به ترموود یا چوب طبیعی هستند

ولی معمولاً قیمت پایین تر و مقرون به صرفه تری دارند و همین امر سبب شده است که استقبال از این محصول بیشتر شده و به عنوان نما سازی در فضای بیرونی ساختمان و به عنوان دیوارپوش از آن استفاده شود.

سقف کاذب با چوب پلاست

سقف کاذب با چوب پلاست یا سقف چوبی، از طراحی‌های مدرن سقف با استفاده از چوب پلاست بوده که به دلیل متفاوت بودن، طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است.

سقف کاذب با چوب پلاست در معماری برروی سقف اصلی طراحی می‌شود که باعث پوشاندن معایب و زیر ساخت‌های تاسیساتی سقف اصلی خواهد شد؛

علاوه‌ بر این سقف کاذب با چوب پلاست ایده‌ای نوین بوده که با نورپردازی‌های اصولی، زیبایی خاصی به فضا می‌بخشد.

سقف کاذب با چوب پلاست یا سقف چوبی از انواع سقف کاذب بوده و به دلیل تولید از پروفیل چوب پلاستیک مزیت‌های بی‌شماری به نسبت چوب خالص دارد که از اصلی‌ترین آن، می‌توان به طول عمر بالای سقف کاذب با چوب پلاست اشاره نمود.

سقف کاذب با چوب پلاست طراحی‌های بسیار متنوعی را به خود اختصاص داده که به همین نسبت قیمت سقف کاذب چوب پلاستیک نیز متغیر خواهد بود.

مطالب مرتبط:

چوب پلاست

کفپوش چوب پلاست بالکن

کفپوش چوب پلاست بالکن، یکی از اصلی ترین موارد کاربرد کفپوش چوب پلاست بالکن، استفاده به عنوان کفپوش بالکن و تراس است.

با توجه به اینکه کف بالکن و تراس در معرض نور خورشید قرار گرفته و نم و رطوبت آن بالاست و نوسانات دمایی زیادی را تحمل می کند، به همین دلیل چوب طبیعی گزینه مناسبی برای کف آن نیست.

در مقابل، کفپوش چوب پلاست بالکن با تلفیق ویژگی های مثبت چوب و پلاستیک توانسته است تا حد زیادی با شرایط بالکن و تراس سازگار بوده و مقاومت خوبی داشته باشد.

ارسال یک دیدگاه

Phone icon
09126617577
WhatsApp icon
09126617577