• info@bornawoodplast.ir
  • شنبه تا چهارشنبه ساعت 9-17

نرده و فنس چوب پلاست​

نرده و فنس چوب پلاست با توجه به کیفیتی که دارا هستند توانسته اند علاوه بر مقاومت بالایی که دارند، زیبایی بی نظیری هم برای محیط مورد نظر به همراه داشته باشند.
از گذشته تا به امروز استفاده از چوب در طراحی داخلی و خارجی اهمیت زیادی داشته است و می توان برای آن پیشینه ای طولانی در نظر داشت.
اما لازم است بدانید که امروزه به دلیل مزایای بسیاری که چوب پلاست نسبت به چوب دارد، تمامی توجه ها به سمت آن رفته است و توانسته است جایگاه مناسبی را برای خود داشته باشد.

مزیت فنس و نرده های چوب پلاست

از آن جایی که ساختار اصلی چوب پلاست با متریال چوب تفاوت هایی دارد، بایستی به ویژگی های اصلی و همچنین مزایای آن ها اشاره ای داشته باشیم که عبارت از موارد ذیل هستند:
1. این مواد نیز با محیط زیست سازگاری بالایی دارند و نیازی به قطع درختان مشاهده نمی شود.
2. هزینه نگهداری آن ها نیز نسبت به نرده های چوبی بسیار کمتر است.
3. در برابر شرایط آب و هوایی و عوامل محیطی از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.
4. هیچ هزینه جداگانه ای نیز برای رنگ آمیزی نیاز ندارند.
5. ساخت در ابعاد بالا موجب ایجاد ترک نخواهد شد و در سرما و گرما برای آن هیچ گونه مشکلی به وجود نمی آید.

مطالب مرتبط: چوب پلاست

همانطور که مشاهده می فرمایید، انتخاب نرده و فنس چوب پلاست می تواند برای شما مزایای بسیاری در برداشته باشد و این مورد نیز اهمیت زیادی دارا است.

قیمت نرده ها و فنس چوب پلاست

در رابطه با قیمتی که برای فنس و نرده های چوب پلاست در نظر گرفته اند، باید بدانید که با توجه به چند فاکتور تعیین می شوند.
شایان ذکر است که فاکتورهایی همچون طرح اصلی کار اجرا شده، نوع متراژ کار و همینطور میزان کیفیت متریال در تولید، تعیین می کند که قیمت نهایی به چه صورتی است.
مهم ترین گزینه نیز متراژ کار است که مسلما هرچه متراژ بالاتری را برای اجرای کار در نظر داشته باشیم، لازم است تا هزینه بیشتری هم پرداخت نماییم.

نصب نرده و فنس چوب پلاست

البته توجه داشته باشید که کل مراحل نصب کار نیازمند افراد حرفه ای است و بنابراین درست است که متریال کمتری استفاده می شود اما افرادی که برای نصب آن مراجعه می نمایند، همان تعداد هستند و از این نظر ممکن است برای شما هزینه نصبی مشابه متراژهای بالاتر داشته باشد.
در عین حال، میزان کیفیت متریال نرده و فنس هم بسیار مهم است و باید توجه کنید که نرده و فنس چوب پلاست را در کیفیت مناسبی خریداری کنید تا ماندگاری خوبی هم داشته باشد.
هرچه ماندگاری آن بالاتر باشد، مدت زمان بیشتری را می توانید صرف نمایید تا از زیبایی های این نوع سازه ها لذت ببرید.

انواع طرح نرده و فنس چوب پلاست

طرح های پرچین، سه خط و طرح های حصار مانند نیز از انواع طرح هایی هستند که می توانید برای اجرای کار در نظر داشته باشید و امکان مشاوره های لازم نیز در این رابطه برای شما میسر است.
در صورت مشاوره با کارشناسان برنا وود پلاست، دیگر دغدغه ای از هیچ نظر نخواهید داشت و می توانید با خیال راحت، نتیجه کار را با کیفیت بالایی دریافت نمایید.

ما را دنبال کنید

دسته‌ها

خوراک خبری

  • 8 ژانویه 2023
  • 8 ژانویه 2023
  • 27 دسامبر 2022

برچسب‌ها

Phone icon
09126617577
WhatsApp icon
09126617577